Par hidromasāžu

Masāžas sistēmas veidi

Hidromasāžas sistēma:

Masāžas sistēma, kas piedāvā tradicionālu ūdens masāžu. Ūdens masāžas princips ir ūdens cirkulācija, kas tiek bagātināta ar gaisu, dodot masāžai optimālo spēku. Tādā veidā radot vienreizēju masāžas sajūtu, kas realizēta ar diviem dzīves pamatelementiem - ūdeni un gaisu. Ūdens plūsma sajaucoties ar ga...

Masāžas sistēmas veidi

Hidromasāžas sistēma:

Masāžas sistēma, kas piedāvā tradicionālu ūdens masāžu. Ūdens masāžas princips ir ūdens cirkulācija, kas tiek bagātināta ar gaisu, dodot masāžai optimālo spēku. Tādā veidā radot vienreizēju masāžas sajūtu, kas realizēta ar diviem dzīves pamatelementiem - ūdeni un gaisu. Ūdens plūsma sajaucoties ar gaisu iegūst stabilu virzienu, kuru var mainīt ar regulējamām masāžas sprauslām.

Muguras masāžas sistēma:

Ūdens plūsma caur minisprauslām, kas ir anatomiski veidotas un pielāgotas muguras daļai, nodrošina muguras masāžu vannā, veicinot tonizējošu sajūtu.

Airo masāžas sistēma:

Patīkama (relaksējoša) gaisa masāžas sistēma, kur gaisa plūsma vannā tiek panākta ar gaisa sprauslu palīdzību vannas pamatnē. Relaksējošais efekts tiek sasniegts ar gaisa kompresora palīdzību, kas ģenerē silto gaisu un palīdz uzturēt pastāvīgu ūdens temperatūru masāžas vannā. Siltie gaisa burbulīši uz ādas izraisa vieglu, patīkamu kairinājumu, radot reflektoru efektu.

Hidro Air masāžas sistēma:

Masāžas sistēma, kas sevī apvieno ūdens un gaisa sistēmas priekšrocības, un nodrošina divkāršu, patīkamu efektu tā lietotājam. Galvenā loma šai masāžas sistēmai ir pieskārieni, kas ir pati racionālākā metode cīņā pret stresu un kalpo par intensīvās relaksācijas sasniegšanas un garīgās atjaunošanās veidu.

Krāsu (color) terapija:

Pamatelements ir gaismas daudzkrāsainās diodes, kas spēj nodrošināt intensīvu krāsu kombināciju, kuru sasniedz ar optiskās gaismas spektra palīdzību. Gaismas avots ir diodes, kas spīd cauri ūdenim un ar optiskās ierīces palīdzību iedarbojas uz svarīgākām ķermeņa funkcijām. Ir zināms, ka krāsas iedalās: siltās un aukstās. Siltās krāsas: dzeltens, oranžs, sarkans - uzmundrinoša un vitāla iedarbība. Aukstās krāsas: violets, zils, zaļš. - nomierinoša un relaksējoša iedarbība.

!! UZMANĪBU !!!

Ja plānojat iegādāties burbuļvanna/hidromasāžas vannu, obligāti ir jābūt funkcjai OZONA DEZINFEKCIJA, pateicoties šo funkciju, tad vannā ūdens cirkulācija ir bez baktērijām, nogulsnēm un citiem piemaisījumiem. Bez tam, jūs nekad nejusties nepatīkamu smaku, ja vanna netiks lietota ilgāku laiku. Dezinfekcija Ozons likvidē ūdens smakas, ūdens vienmēr ir tīrs !!!

Daudzi citu hidromasazas vannu lietotāji sūdzas par sliktu smaku, tas ir tāpēc, ka viņu vannām nav dezinfekcijas ozona funkcija vai  to neizmantot ejot vannā.

Ozons jeb O3 ir ķīmisks savienojums – gāzveida viela ar specifisku smaržu. Ozonu 1840. gadā atklāja Šveices dabaszinātnieks K.F.Šonbeins veicot eksperimentus ar ūdens elektrolīzi un elektriskās izlādes procesu gaisā. Ikdienā mēs ozonu varam sajust pēc spēcīgām negaisa lietusgāzēm, mežā, pie ūdenskritumiem un ozons mums asociējas ar tīru, svaigu gaisu. Ozonam piemīt izteikta antibakteriāla iedarbība, tāpēc to plaši izmanto gaisa un ūdens attīrīšanā un dezinfekcijā. Ozonēšana palīdz izvairīties gan no nepatīkama aromāta, gan iznīcinot mikrobus, gan slimības izraisošus vīrusus, samazina saslimšanas iespēju un alerģiskas reakcijas. Ozonēšanas laikā ūdenī esošais organiskais piesārņojums tiek padarīts nešķīstošs un tiek paaugstināta ūdens attīrīšanas filtru efektivitāte. Līdztekus ūdens apstrāde ar ozonu palīdz likvidēt visas ūdenī mītošās baktērijas, sēnītes un citus mikroorganismus. Šādi apstrādāts ūdens neizraisa alerģiskas reakcijas, acu iekaisumus vai citas nepatīkamas problēmas.

Vairāk

Par hidromasāžu Šeit pašlaik nav produktu šajā kategorijā.