Visām interneta veikalā DŽAKUZI.LV nopērkamajām precēm tiek piemērota 24 mēnešu garantija, ievērojot visas Patērētāju aizsardzības likumā noteiktās pircēja tiesības.

Preču garantija attiecās uz tiem preču bojājumiem, pie kuru rašanās vainojams ražotājs.

GARANTIJAS IEROBEŽOJUMI:

Garantijas nedarbojas mehānisku produkcijas bojājumu gadījumā, kad šis bojājums tika radīts nepareizas darbības rezultātā;


Ja bojājumi  būs radušies preces tīrīšanas vai kopšanas rezultātā ar nepiemērotiem kopšanas līdzekļiem;


Ja bojājums būs radies, ražojumā iekļūstot svešķermenim vai nepiemērotiem šķidrumiem;


Vannām un dušas kabīnēm, kad bojājums radies nepareizas instalācijas, vai nepietiekamas izolācijas dēļ;

Pārdevējam ir tiesības nepieņemt garantiju gadījumā, kad ir novērojama acīmredzama iedarbība un pārbūve uz produktu, vai veikts pašrocīgs remonts.

Pārdevējs neuzņemas nekādas saistības par bojājumu kompensāciju, kas radies pircēja, transportēšanas vai trešās personas dēļ.


Atteikuma tiesības:

Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.

Ja vēlaties izmantot atteikuma tiesības:

Saglabājiet nesabojātu preces orģinālo iepakojumu;
Precei ir jābūt orģinālajā komplektācijā;
Prece nedrīkst būt lietota;
Prece nedrīkst būt apskrāpēta, vai ar noplēstām aizargplēvēm ja tādas ir;
Klients pats nogādā preci uz veikala noliktavu kur prece tika izsniegta, iepriekš to saskaņojot zvanot uz tel. Nr. 26342321
Atsakoties no preces, naudu par piegādi neatgriežam;
Atteikuma tiesības ir spēkā 14 dienas no preču iegādes brīža

Garantija ir spēkā, ja tiek uzrādīts pirkuma apliecinošs dokuments, kā arī ražotāja , pārdevēja izsniegts garantijas dokuments (ja attiecīgai precei garantijas dokuments tiek izsniegts).


Apkopes instrukcija:

Materiāls, no kura tiek ražotas vannas un dušas paliktņi, ir līdzens un spīdīgs visā struktūrā un pateicoties tā iespējām, uz tā sakrājas ļoti mazs mikrobu un netīrumu daudzums. Tādēļ mēs iesakam vienkārši noslaucīt vannu ar mitru lupatiņu un mājas tīrīšanas līdzekļiem. Izvairieties no abrazīvo elementu pielietošanas. Izvairieties no no kontakta ar koncentrētām skābēm, hloru un materiāliem kā alkohols, acetons, smaržīgās esences un krāsojamiem koncentrātiem. Vannas un dušas paliktņi ir jāinstalē tā, lai tās netiktu saspiestas, produkcijai ir jābūt izņemamai ( virzienā uz augšu) bez fiziskas iedarbības uz konstrukciju. Ja produkcijas lietošanas/meh’aniskas iedarības rezultātā parādās švīkas, mēs iesakām tās salabot ar ļoti maigu ūdens izturīgu smilšpapīru (blīvums 1000 un augstāk) un tad nopulēt virsmu ar auto vai metālu pulējamiem līdzekļiem.

Veiciet vannas masāžas sistēmas tīrīšanu 1 reizi 2 mēnešos ar speciālu dezinfekcijas līdzekli.